Psy potrzebują spaceru, a Ty potrzebujesz akcesoriów by im to umożliwić

1

Jak wyjść na spacer z psem, gdy nie masz smyczy? Jak pozwolić mu się swobodnie wybiegać w parku, w którym znajdują się tez inne psy, dzieci i nie chcesz powodować zagrożenia? Potrzebujesz odpowiednich akcesoriów!

Psy potrzebują ruchu

Każda rasa mała i duża, nawet najbardziej leniwa potrzebuje w ciągu dnia przynajmniej odrobiny ruchu. Duża część psów potrzebuje nawet więcej niż odrobiny, gdyż aktywność zakodowana jest ich w genach. Żyjąc w mieście ciężko pozwolić psu na swobodny wybieg. Musisz mieć go pod kontrolą i nie możesz pozwolić na dopuszczenie do sytuacji, która mogłaby stworzyć zagrożenie dla innych użytkowników publicznych chodników, ścieżek spacerowych czy parku. Dlatego potrzebujesz odpowiednich akcesoriów, każdy z właścicieli psów ich potrzebuje.

Akcesoria dla psów

Niezależnie od rasy, wyjście z każdym psem na zewnątrz, w miejsca publiczne wiąże się z koniecznością wyprowadzenia go na smyczy. Bardziej aktywne zwierzęta, które wyprowadzasz na większą przestrzeń, na przykład w parku, pozwalając im się wybiegać, potrzebują linek wybiegowych. A jeśli masz więcej niż jednego psiaka, to może przydać Ci się dwójnik. Warto wiedzieć, jak wybrać te przedmioty.

Linka wybiegowa

Linka wybiegowa to przedmiot, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku młodego psa, którego chcesz nauczyć trzymania się przy nodze. Dlatego często nazywa się ją linką treningową. Jednak przydaje się także dojrzałym psom, zwłaszcza tym bardziej aktywnym i tropiącym. Linka wybiegowa dla psa doskonale sprawdzi się jako źródło panowania nad zwierzęciem, które potrzebuje się swobodnie wybiegać i oddala się od właściciela. Wiedząc, że Twój pies taki właśnie jest, zadbaj, by mieć taką linkę.

Smycze treningowe

Jeśli Twój pies lubi ucieczki i zrywa się nagle, to powinieneś zabezpieczyć się w smycz treningową. Smycze treningowe dla psa to mocne przedmioty, które zapobiegają oddaleniu się zwierzęcia podczas nagłego zrywu. Dzięki temu możesz zadbać o bezpieczny spacer i uniknąć nieprzyjemnej przygody. Ponadto smycze tego typu idealnie sprawdzają się w szkoleniach behawioralnych. Dlatego przydają się w niemal każdych miejscach publicznych.

Dwójnik dla psa

Masz więcej niż jednego psa, z którym wychodzisz na spacer jednocześnie? Dwójnik do smyczy to narzędzie, które umożliwi Ci swobodne wyjście z domu z obojgiem zwierząt naraz. Dopasuj odpowiednią szerokość taśmy i zadbaj o wygodę podczas wyjścia na zewnątrz. Zarówno dwójniki, smycze, jak i linki wybiegowe znajdziesz w jednym miejscu na accdog.pl. Odwiedź ten sklep i zadbaj o bezpieczny spacer.

1 thought on “Psy potrzebują spaceru, a Ty potrzebujesz akcesoriów by im to umożliwić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.