Za oknami wita nas słoneczna aura lata. W mieście coraz ciężej się oddycha, upał mocniej doskwiera. Dlatego zachęcamy do spędzenia paru dni wolnego na łonie natury. Wybierzcie się w góry, na wydmy nadmorskie czy pospacerujcie wzdłuż jeziora.

Trekking stał się bardzo popularną aktywnością w Polsce i coraz więcej osób przekonuje się do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zorganizuj wycieczkę podczas, której odpocznie Twoje ciało i dusza. Zresetuj się od codzienności i nabierz siłę na kolejne dni!

 

Czy potrzebne jest specjalne przygotowanie na trekking?

Zacznij od  prześledzenia trasy wycieczki tak byś miał pewność co do jej długości, stopnia trudności i ewentualnych przeszkód. Rozeznaj się w prognozach pogody. Te dwie czynności pomogą Ci zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Jeżeli chodzi o ekwipunek, odpowiedź na to pytanie oczywiście zależy od tego co weźmiemy sobie za cel. Inaczej musimy się przygotować jeżeli chcemy wybrać się na trasę w wysokie góry, inaczej jeżeli będzie to leniwy spacer.

Jednak w każdym z tych wypadków bardzo ważna jest wygodna. Odpowiednio dobrane buty, lekka, nieobcierająca odzież z materiałów oddychających. Jeżeli wybieramy się w mocno słoneczny dzień warto zabrać ze sobą nakrycie głowy.

I nie zapominajcie o wodzie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.