W poszukiwaniu drewnianych tabliczek do nowoczesnego wnętrza

0
dom

Polacy w ostatnich latach rozsmakowali się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Lakierowane na wysoki połysk fronty szafek, oświetlenie typu LED, lustra i czyste kolory – tak w skrócie można określić obecne trendy. W modzie są również klimatyczne lofty z lampami w stylu pająków, swobodnie zwisające z sufitu. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że drewniane tabliczki nie pasują do tak urządzonych mieszkań. My jednak udowodnimy, że jest inaczej – tego typu dodatki są kropką nad „i” całej stylistyki.

Trzyczęściowe tabliczki do współczesnego wnętrza

W sklepach do nabycia są nie tylko tabliczki vintage, ale również dodatki w bardziej nowoczesnym stylu, na przykład te z motywem kwiatów o intensywnej kolorystyce, prezentujące się z prawdziwie fotograficzną dokładnością. Ciekawym pomysłem jest też trzyczęściowy obraz na sznurku. Płytę zadrukowano we wzór zwierząt leśnych – łosia i jelenia w nowoczesnym, nieco szalonym wydaniu. Zabawny motyw przyciąga uwagę i sprawia, że wnętrze staje się niebanalne.

Wybieramy tabliczki drewniane do kuchni. Jakie motywy będą odpowiednie?

Kuchnia w skandynawskim stylu, a może o loftowym charakterze? Do każdej z nich ciekawym dodatkiem będzie trzyczęściowa tabliczka z motywem kieliszka wina lub ziarnami aromatycznej kawy. Tego typu element nadaje nowoczesnej, minimalistycznej kuchni wyrazistości i przytulności.

Jaki motyw będzie pasował do współczesnej sypialni?

Nowoczesna kawalerka młodego mężczyzny nabierze pazura, gdy na jednej ze ścian zawiesimy tabliczkę z motywem deski rozdzielczej auta mknącego rozświetlonymi ulicami wielkiego miasta. Te osoby, które poszukują udanego prezentu dla brata, przyjaciela czy szefa, mogą wybrać właśnie ten motyw – jest stylowy i na tyle uniwersalny, że będzie pasować do każdego męskiego wnętrza.

Poszukujemy obrazów do mieszkania w stylu loft

Klimatyczna czerwona cegła na ścianach, dobrze dobrane oświetlenie w postaci czarno-złotych lamp i ciemne drewniane meble – nowoczesne wnętrza potrafią mieć różne oblicza. Loft szczególnie dobrze nadaje się do wyeksponowania ścian. Sprzyjają temu m.in. kinkiety i reflektorki zawieszone na ścianach i sufitach, które warto skierować na dekoracje, aby podkreślić ich znaczenie we wnętrzu. Ciekawą propozycją są tabliczki MDF, przedstawiające stylowy rower. Czarno-białe fotografie świetnie wyglądają w wieczornym świetle, nie tylko na korytarzu mieszkania, ale także na ścianach kuchni. Atrakcyjne prezentuje się także tabliczka zadrukowana w drewniany deseń albo w makatkę przypominającą jutowy worek. Zwieńczeniem obrazka jest zawieszka w postaci surowego grubego sznurka, która świetnie podkreśla charakter całości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.