Firma Brother to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji innowacyjnych urządzeń biurowych. W swojej ofercie posiada drukarki atramentowe, drukarki laserowe, kserokopiarki, czy skanery, a także inne innowacyjne sprzęty wielofunkcyjne. Jedną z ciekawych propozycji, z którą możemy spotkać się na rynku, jest drukarka atramentowa Brother DCP J105. 

Innowacyjna drukarka Brother DCP J105. Tusze– jakie produkty wybrać?

Firma Brother to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji innowacyjnych urządzeń biurowych. W swojej ofercie posiada drukarki atramentowe, drukarki laserowe, kserokopiarki, czy skanery, a także inne innowacyjne sprzęty wielofunkcyjne. Jedną z ciekawych propozycji, z którą możemy spotkać się na rynku, jest drukarka atramentowa Brother DCP J105. Nic dziwnego, że wielu użytkowników sięga właśnie po ten konkretny model! Urządzenie jest niezawodne i wszechstronne, a zastosowanie znajdzie zarówno w małym i średniej wielkości biurze, jak i w domu. To, co znacząco wyróżnia je na tle innych modeli, to jego niebywała szybkość, która umożliwia drukowanie w tempie 11 obrazów w trybie monochromatycznym (czarno – białym) w ciągu jednej minuty pracy oraz 6 obrazów w trybie kolorowym. Co więcej, drukarka nie tylko pracuje bardzo szybko, ale również oferuje naprawdę wysokiej jakości wydruki, które wyglądają bardzo profesjonalnie. Intensywne kolory, głębia barw i bogactwo szczegółów sprawią, że drukowane dokumenty, grafiki i inne materiały, staną się wizytówką Twojej firmy. Brother DCP J105 charakteryzuje się bardzo wysoką rozdzielczością, którą pozowała na wydruki wynoszące 6000x1200dpi. Dużą zaletą tego urządzenia jest również fakt, że działa ono bezprzewodowo, dlatego istnieje możliwość drukowania z kilku komputerów jednocześnie. Co więcej, możesz drukować również z urządzeń mobilnych – smartfona, laptopa czy tabletu. 

Drukarka Brother DCP J105. Tusze – alternatywne, czy oryginały?

Do modelu Brother DCP J105 istnieje możliwość zakupu zarówno oryginalnych tuszów Brother, jak i tańszych materiałów eksploatacyjnych, czyli zamienników. Zarówno jedne, jak i drugie produkty, oferują wysoką jakość wydruków, jednak tusze alternatywne są zdecydowanie tańsze. Ich cena może być niższa nawet o kilkadziesiąt procent! Musimy wspomnieć, że zakup oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Brother wiąże się z tym, że zużyte tusze możemy odesłać bezpośrednio do producenta, który zutylizuje je w prawidłowy sposób. Jest to rozwiązanie bardzo ekologiczne. Również producenci niektórych zamienników oferują tego typu rozwiązania, dlatego warto bliżej przyjrzeć się temu problemowi i wybrać najbardziej ekologiczne rozwiązanie!

5 thoughts on “Tusze do Drukarki Brother DCP J105

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.