Star Wars – najbardziej znana saga filmowa na świecie

0
star wars

Gdy George Lucas kręcił Gwiezdne Wojny: Nową Nadzieję, nawet jego ekipa powątpiewała w powodzenie przedsięwzięcia. Szybko okazało się jednak, że ich obawy są bezpodstawne, gdyż film okazał się prawdziwym hitem. Dziś uwielbienie dla Star Wars łączy już kilka pokoleń fanów.

Nie tylko w kinie, czyli filmowe gadżety dla fanów

Fani Star Wars mogą wybierać spośród setek gadżetów z kultowej sagi, które są dostępne między innymi tu: https://www.pasikot.pl/. Gadżety obejmują nie tylko figurki czy breloczki, ale również ubrania, pościel, kolorowanki, plecaki, przybory szkolne, budziki oraz etui na telefon, ale wiele innych produktów, które ucieszą zarówno najmłodszych fanów Gwiezdnych Wojen, jak i nieco starszych.

Gwiezdne Wojny zachwycają od prawie 40 lat, dlatego przedmioty z postaciami z filmu doceniają dzieci, rodzice, a nierzadko i ich dziadkowie. Dodatkowo zainteresowanie nimi zwiększają premiery kolejnych filmów Star Wars, tym razem produkowanych już przez Disney’a, lecz wciąż zaskakujących i mających porywającą fabułę. Kolorowanki Star Wars, czy breloczki z wizerunkiem mistrza Yoda, Luke’a Skywalker’a bądź Księżniczki Lei sprzedają się świetnie przez cały rok, jednak w okresie poprzedzającym premierę kolejnego filmu lub tuż po rozpoczęciu jego wyświetlania w kinie, gadżety wprost znikają ze sklepów.

Kolorowe sny w odległej galaktyce

Szczególnym zainteresowaniem fanów cieszy się pościel z wizerunkami postaci z Gwiezdnych Wojen. Uwielbiają ją zwłaszcza chłopcy w wieku kilku lub kilkunastu lat, którzy o swoich ulubionych bohaterach wiedzą niemalże wszystko. Poduszka Star Wars czy koc są dla nich możliwością zamanifestowania wszystkim, że mają pasję i są nią właśnie Gwiezdne Wojny. Chłopcy często chcą również mieć piżamę z logo Star Wars.

Kultowa saga i jej fabuła stanowią dla wielu chłopców temat do długich rozmów, dlatego dla prawdziwych fanów sagi posiadanie związanych z nią gadżetów to niemalże punkt honoru. W przypadku pościeli czy bielizny nocnej można mieć pewność, że produkty sygnowane logo Star Wars są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że nadruki na nich są odporne na detergenty i nie blakną po praniu. Ponadto produkty te są przyjemne w dotyku i przewiewne. Dzięki temu pościel czy piżama wygląda doskonale przez długi czas, a mały fan międzygalaktycznej sagi śni spokojnie o przygodach rycerzy Jedi, wojnach klonów, kosmicznych bitwach czy o możliwości uratowania królowej Amidali lub księżniczki Lei.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.