Romantyczny wieczór we dwoje. Jak ciekawie go zaplanować?

0
kobieta

W codziennej gonitwie pomiędzy pracą i domem rzadko kiedy udaje się nam znaleźć czas na romantyczną nastrojową kolację zakończoną jeszcze lepszym śniadaniem. Strefa intymna jest w związku bardzo ważna – cementuje go i spaja, pozwala rozładować codzienne napięcia i nieporozumienia. Jak zaplanować wieczór, aby zarówno nam, jak i drugiej połówce było przyjemnie?

Kolacja w restauracji na mieście. Miła odmiana od domowych posiłków

Scenariuszy na udany wieczór tylko we dwoje może być wiele. Aby wprowadzić się w miłosny nastrój, warto rozpocząć rozpalanie zmysły od strony kulinarnej w myśl zasady: „przez żołądek do serca…”. Dobrą aurę może zbudować wspólne wyjście do restauracji. Samo miejsce wcale nie musi być bardzo eleganckie, powinno być natomiast takie, w którym czujemy się komfortowo i inaczej niż na co dzień. Ważne, żeby wyjść z domu i zmienić otoczenie, aby zapomnieć o troskach i zmartwieniach. Opuszczenie domowych pieleszy skłania również do zadbania o swój wygląd. Relaksowi sprzyja natomiast spacer i zwiedzanie miasta zakończony pysznym posiłkiem. Jeśli nie prowadzimy auta, możemy dla rozluźnienia uraczyć się wspólnie winem czy whisky, które wprowadzi nas w dobry humor.

W starym kinie…

Kina studyjne są niezwykle urokliwe i daleko w tyle pozostawiają rozświetlone multipleksy. Ich dyskretny urok tkwi nie tylko w samym budynku, fotelach i półmroku, ale również w podejściu do wyświetlanych tytułów i bardziej niszowym repertuarze. Z tych powodów warto wybrać się z drugą połówką do kina i zatopić się we wspólnie przeżywanej fascynującej historii.

Kulturalne wyjście do teatru z nutką pikanterii

Świat teatru, choć nieco skomplikowany, czaruje swoją magią i skłania do uniesienia się ponad codzienne problemy. Pokazuje ludzkie dramaty, złożoność psychiki i żar ludzkich uczuć. Sfera intelektualna potrafi być niezwykle kusząca. Gra wyobraźni i słów, niejednoznaczne gesty i spojrzenia – to wszystko buduje napięcie i niecodzienny dreszczyk emocji.

A po uniesieniach duchowych, możemy wrócić do sypialni i oddać się cielesnym rozkoszom. One też przecież wzmacniają poczucie pokrewieństwa dusz.

Prezentacja koronkowej bielizny zwieńczona upojną nocą

Tutaj inicjatywa powinna wyjść od pań. Jeśli partner sprezentował nam niedawno zestaw kuszącej bielizny, możemy przygotować mu mały erotyczny pokaz. Odpowiednie stonowane światło, romantyczna muzyka i zmysłowe kobiece ciało otulone koronką wijące się w ekstatycznym tańcu. Czas dla siebie i głębokich spojrzeń w oczy – czy można wyobrazić sobie piękniejszy wieczór? Wspaniale, gdy niewinny pokaz bielizny przemieni się w upojną noc.

W lepszym poznaniu własnych erotycznych potrzeb mogą pomóc kulki do pochwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.