Przyczyny wynajmowania firmy do opieki nad grobami

0

Brak czasu główną przyczyną wynajmowania firmy do opieki nad grobami

Wygląd oraz stan utrzymania nagrobków naszych bliskich jest świadectwem naszej pamięci i wdzięczności wobec nich. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować, również, gdy nagrobki położone są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się zaś, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku muszą pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami(http://www.hmkosmala.pl/opieka-nad-grobami) naszej firmy. W ramach takiej pomocy oferujemy:

  • sprzątanie grobów oraz grobowców wraz z ich otoczeniem z możliwością wykupienia usługi na kilka razy w ciągu roku
  • mycie i czyszczenie grobów wraz z woskowaniem
  • zapalanie zniczy
  • sprzedaż kwiatów i wiązanek z położeniem na grób
  • wysyłanie zdjęcia miejsca pochówku przed i po sprzątaniu na adres poczty e-mail, na życzenie istnieje możliwość wysłania zdjęcia w formie papierowej
  • odśnieżanie grobów zimą
  • obsadzanie grobów kwiatami
  • obsypywanie grysem

 

Emeryci – szerokie grono osób korzystających z usługi opieki nad grobami

Na pomoc opieki nad grobami stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów korzystających z usług naszej firmy możemy również często spotkać emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają siły lub ich san zdrowia ich na to nie pozwala. Nasze przedsiębiorstwo zakład pogrzebowy Haliny i Marka Kosmala świadczy usługi pogrzebowe od 1991 roku. Przez ponad 20 lat działalności Zakład Pogrzebowy H. M. Kosmala zyskał uznanie wielu osób z całego regionu i pomógł przetrwać trudny czas wielu rodzinom. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług, co pomaga zminimalizować ból związany z utratą bliskiej osoby. Organizujemy uroczystości pogrzebowe kompleksowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.