event

Niektórzy mówią, że reklama jest dźwignią handlu. Inni komentują, że nieważne jak mówią, byleby mówili. Kolejni zwracają uwagę, że jak cię nie widać, to nie istniejesz. I coś w tym jest, że branża reklamowa jest jedną z najszybciej rozwijających się segmentów rynku oraz tą dziedziną, która najszybciej wchłania nowoczesne technologie. Nowoczesne projekty to całościowe przedsięwzięcia, które wpływają na to, że dana marka staje się zauważona.

Najlepsi z najlepszych

Promocja marek wyszła już poza reklamę samą w sobie. To całościowe i kompleksowe przedsięwzięcia wykonywane przez http://iconsa.pl. Najlepsze projekty to prezentacja grafik, które drukowane są na tkaninach i wykorzystywane przez system napinania typu Slimframe. To wizualnie przyciągające rozwiązanie, które dodatkowo jest atrakcyjne finansowo – sama wymiana materiałów jest tania, a cała konstrukcja robi niesamowite wrażenie. ICON S.A zajmuje się drukiem wielkoformatowym, którym oklejane są witryny sklepowe i elementy brandingu zewnętrznego i wewnętrznego. Multimedialnym pomysłem , który przyciąga wielu klientów są Display’e, które wykorzystujące monitory full HD.

Sposób na event

W reklamie oprócz mniej lub bardziej wizualnego docierania do klienta za pośrednictwem najnowszych technologii coraz częściej liczy się po prostu pomysł na kampanię. ICON specjalizuje się w rozwijaniu komunikacji wizualnej także na eventach. To jedyny dystrybutor ultralekkich, designerskich namiotów X-gloo oraz mebli eventowych FUGU w Polsce. Namioty idealnie nadają się zarówno na imprezy plenerowe, jak i wewnątrz pomieszczeń. Takie rozwiązania idealnie nadają się na wszelkie firmowe wydarzenia – podnoszą rangę imprezy i wpływają na rozpoznawalność marki – a przecież właśnie o to chodzi.

Meble na eventy

Nowoczesne meble z termoplastycznego poliuretanu doskonale wyglądają na imprezach plenerowych, jak i w pomieszczeniach. Szerokie możliwości projektowe sprawiają, że można wyprodukować każdy kształt mebla, który pokryty jest zadrukowaną tkaniną. Co najważniejsze te dmuchane meble oprócz designerskiego charakteru są wygodne i ergonomiczne. Po imprezie można spuścić z nich powietrze i przechować do następnego eventu.

W ICON uważają, że ich filozofia pracy wykracza daleko poza to, co rozumiemy pod hasłem agencja reklamowa. To pewnego rodzaju rodzaj rozmowy za pośrednictwem grafiki, środków multimedialnych czy też designerskich rozwiązań. To pełna obsługa i serwis zarówno w przygotowaniu kampanii, produkcji oraz montażu produktów. Dlatego właśnie oni są wybierani przez firmy lokalne, jak i duże znane sieciówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.