Oferta kasacji pojazdów w Gliwicach. Dlaczego warto zezłomować auto?

2

Czy posiadasz stare, zepsute lub powypadkowe auto, które nie nadaje się do użytku? Złomowanie samochodu może okazać się najlepszą opcją, szczególnie jeśli korzystasz z usług firmy Auto-House, która oferuje nie tylko korzystne ceny za złomowanie, ale także bezpłatny transport. W poniższym artykule przedstawimy kilka powodów, dla których warto skorzystać z oferty Auto-House w Gliwicach.

Złomowanie samochodów może być korzystne

Jeśli szukasz najlepszych cen na rynku skupu aut i złomowania pojazdów, to warto zwrócić się do Auto-House. Firma ta od wielu lat działa na terenie Gliwic oraz innych śląskich miast. Proponuje swoim klientom wyjątkowo atrakcyjne stawki za oddanie swojego pojazdu na złom. W dodatku Auto-House oferuje darmowy przyjazd po zepsuty samochód, co oznacza, że nie musisz ponosić kosztów transportu. Oferta ta dotyczy całego obszaru miasta Gliwice.

Wystarczy jedno: telefon lub mail, aby uzyskać bierzącą cenę skupu, a dedykowany handlowiec przedstawi Ci aktualny cennik usług kasacji pojazdów. Złomując swoje auto u Auto-House, otrzymasz gotówkę od ręki, bez dodatkowych opłat i formalności. No i co najważniejsze: bez zbędnego oczekiwania na wypłatę należnych środków! Gotówka jest wypłacana od razu po podpisaniu stosownej umowy.

Firma działa legalnie i zgodnie z przepisami

Auto-House jest legalnie działającą firmą. Jest partnerem renomowanej stacji demontażu pojazdów, która posiada upoważnienie Wojewody Śląskiego do przeprowadzania usług kasacji aut.

Dzięki temu partnerstwu, możliwe jest otrzymanie zaświadczenia o przyjęciu auta do recyklingu. Z tym dokumentem bez problemu wyrejestrujesz swoje auto lub zgłosisz jego zbycie w Wydziale Komunikacji znajdującego się w Urzędzie Miasta (dla mieszkańców Gliwic) oraz w Starostwie Powiatowym (dla mieszkańców powiatu gliwickiego).

Laweta prosto pod dom dla klientów z Gliwic i okolic

Gdy Twój samochód jest już niesprawny i potrzebuje dojazdu na stację demontażu pojazdów, Auto-House zapewnia bezpłatny transport i lawetę do Twojego domu. Firma dostarczy samochód bezpośrednio na złomowisko, a Ty nie musisz martwić się o nic więcej. Nie ryzykujesz mandatu za wyjazd na drogę publiczną samochodem bez OC lub przeglądu technicznego.

Oprócz tego aspektu, jest to też po prostu wygodne! Opcja transportu lawetą uwalnia nas od organizowaniu przewozu na własną rękę. Nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych opłat, zlecać przyjazdu lawety z firmy zewnętrznej, wystarczy wszystko powierzyć jednej firmie, która wykonuje złomowanie w sposób kompleksowy.

Dodatkowe informacje o ofercie złomowania pojazdów w Gliwicach można znaleźć w tym artykule: https://tvs.pl/informacje/co-zyskasz-zlomujac-swoje-stare-auto-w-gliwicach/

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY 

2 thoughts on “Oferta kasacji pojazdów w Gliwicach. Dlaczego warto zezłomować auto?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.