Jak uatrakcyjnić swoje życie erotyczne i na nowo rozpalić żar w związku?

0
para

Namiętność to jedna z najważniejszych składowych miłości. Tak to już jest, że choć na początku jest żywiołowa, z czasem zaczyna przygasać. W jaki sposób rozpalić żar namiętności w wieloletnim związku? Poniżej kilka podpowiedzi, z których możecie skorzystać, będąc w sypialni.

 

Pomysł pierwszy: bielizna erotyczna

Koronkowa bielizna, zmysłowe stringi, tajemnicze gorsety, rękawiczki i oczywiście pończochy – sposobów na urozmaicenie swojego wyglądu we własnej alkowie jest wiele. Bieliznę erotyczną warto dopasować nie tylko do preferencji partnera, ale także do własnego temperamentu i gustu. Odpowiednio dobrana bielizna potrafi skutecznie rozbudzić zmysły i dać pole wyobraźni.

 

Pomysł drugi: kulki gejszy i wzmocnienie mięśni dna miednicy

Jeszcze kilkanaście lat temu akcesoria erotyczne były dostępne jedynie w sex shopach czy hurtowniach erotycznych, które bardziej odstraszały aniżeli przyciągały klientów swoim wyglądem. Dziś jest zupełnie inaczej. W czasach rozkwitu branży e-commerce pejcze, strapony czy kilki gejszy do ćwiczenia mięśni kegla można kupić w jednym z wielu sklepów internetowych, między innymi w tym http://plumbum.com.pl/. Kulki do pochwy ułatwiają wykonywanie ćwiczeń polegających na zaciskaniu i rozluźnianiu mięśni krocza. Dzięki tym akcesoriom, kobiety mogą wykonywać ćwiczenia na nietrzymanie moczu i zapobiec takim problemom w przyszłości. Warto jednak pamiętać, że kulki gejszy mają nie tylko właściwości prozdrowotne. Mogą również wzmocnić mięśnie, aby nowe umiejętności wykorzystać podczas gorącej nocy we dwoje. Ćwiczenia dna miednicy sprawdzają się również w przypadku kobiet po przebytych porodach.
Pomysł trzeci: stylizacja na stewardessę lub policjantkę

Niektórzy mężczyźni uwielbiają niebanalne przebrania w sypialni. Chcą, aby od czasu do czasu ich partnerka wcieliła się w rolę policjantki lub stewardessy. Odmienne oblicze zapobiega rutynie w sypialni i pozwala spojrzeć zupełnie inaczej na – łagodną na co dzień -ukochaną. Seksowne mundurki przykuwają męską uwagę, uwydatniając atuty kobiecego ciała. Zmysłowe pończochy i buty na wysokim obcasie podkreślają smukłość nóg. Fikuśne stroje czasem zaspokajają też potrzebę kobiecej dominacji. Szczególnie wtedy, gdy w zgrabnej kobiecej dłoni znajdzie się pałka policyjna czy pejcz. Wyobraźnia podsuwa kokietce wielu interesujących rozwiązań. Dla zwiększenia doznań podczas seksu, można w wolnych chwilach wzmacniać swoje mięśnie Kegla poprzez ćwiczenia przy użyciu kulki gejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.