Jak nosić legginsy? Ważne zasady

1
Jak nosić legginsy? Ważne zasady

Legginsy na stałe weszły do szaf współczesnych kobiet, każda z nich posiada przynajmniej jedną parę. Legginsy są idealnym rozwiązaniem, dla pań które chciałyby ukryć niedoskonałości swoich nóg, takie jak żylaki czy pajączki. Są one wykonane z miękkich materiałów, są wygodne, nie uwierają. Zatem nie ma co dziwić się tej miłości. Istnieje kilka zasad, których należy przestrzegać, aby dobrze wyglądać w legginsach.

  1. Legginsy to nie spodnie.

Legginsy nie są absolutnie zamiennikiem spodni i należy  tym pamiętać, gdy mamy ochotę założyć krótszą bluzkę. Na noszenie legginsów zamiast spodni pozwolić sobie możemy chodząc po własnym domu lub będąc na siłowni. Warto jednak pamiętać, że tego typu strój nie sprawdzi się poza domem. Legginsy są często produkowane z cienkiego materiału, mogą więc ukazywać prześwitujące majtki lub niedoskonałości figury w postaci fałdek czy cellulitu. Tak więc legginsy możemy zestawiać z krótkimi bluzkami tylko w zaciszu swojego domu lub wtedy, gdy decydujemy się na styl sportowy.

  1. Jaki zestaw najlepszy?

Legginsy powstały po to, aby zestawiać je wraz z tunikami, które zakrywają biodra i pośladki. Tunika może też być dłuższa, odrobinę luźniejsza. Latem można pobawić się kolorami i do ciemnych leginsów wybrać górę, która rozweseli nasz look. Legginsy można również zestawiać z krótkimi sukienkami oraz spódnicami. Legginsy będą także dobrze prezentowały się z długimi koszulami. Warto pamiętać, ze w przypadku legginsów lepiej jest zakrywać niż odkrywać.

  1. Buty do legginsów.

Legginsy najlepiej współgrają z butami na płaskim obcasie jak np. baleriny czy sandałki. Należy przede wszystkim wybierać takie, w których czujemy się wygodnie.

  1. Dla kogo?

Jednak nie dla każdego! Z legginsów powinny zrezygnować panie ze znaczącą nadwagą. Legginsy, zwłaszcza te wzorzyste, jedynie wyeksponują obfite kształty i niedoskonałości. Niekorzystnie będą się też prezentowały panie zbyt szczupłe, kościste. Nad chodzeniem w legginsach powinny się także zastanowić osoby w starszym wieku.

 

1 thought on “Jak nosić legginsy? Ważne zasady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.