Jak dobrać odpowiedni fotelik samochodowy ?

19
fotelik samochodowy

Jak dobrać odpowiedni fotelik samochodowy ?

 

Rodzice, którzy mają potrzebę zakupu odpowiedniego oraz praktycznego fotelika samochodowego, starają się dowiedzieć czy spełnia on wymagania dotyczące bezpieczeństwa, które są stawiane fotelikom samochodowym. Nowy fotelik powinien być sprawny, wyposażony we własne pasy bezpieczeństwa, prowadnice ułatwiające montaż fotelika, zabezpieczenia antykolizyjne wraz z panelami oraz inne innowacyjne udogodnienia, pomagające rodzicom w korzystaniu z fotelika.

Dostępne są na rynku różnego rodzaju foteliki droższe oraz tańsze, warto porównać wybrane foteliki ze sobą i wybrać ten najbardziej odpowiadający potrzebom malucha i rodzica, gdyż dziecko spędzi w foteliku kilka dobrych lat.

 

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Titan, to fotelik przeznaczony dla dzieci od 9 – 36 kg. Zapewnia dziecku bezpieczeństwo pod każdym względem, jest idealny dla dzieci, które wyrosły z samochodowego nosidełka. Może być używany przez długi czas, gdy dziecko skończy nawet 11 lat. Jest to fotelik polecany, ekonomiczny i wydajny, dla mniejszych i większych dzieci.

Holenderski fotelik Maxi Cosi jest solidny, co jest jego dodatkową zaletą, gdyż może być używany przez wiele lat, nawet przez młodsze rodzeństwo. Maxi Cosi Titan dostosowuje się do wszelkich potrzeb małego odkrywcy, rośnie wraz z dzieckiem. Montaż fotelika jest intuicyjny, jest solidnie usadowiony na siedzisku w samochodzie. Przy pomocy dodatkowego pasa Top Tether, który usztywnia fotelik na siedzeniu samochodu oraz stabilizują pozycję dziecka w foteliku.

Top Tether używany jest u dzieci między 9 a 18 kg, aby go użyć należy zapiąć końcówkę i odpowiednio naprężyć. Fotelik Maxi Cosi Titan wyposażony jest w wygodną wkładkę dla maluchów, by mniejsze dziecko wygodnie i komfortowo mogło podróżować we wnętrzu fotelika, gdy dziecko podrośnie można ją wyjąć. Fotelik ma regulowane siedzisko, które można ustawić do pozycji półleżącej, dla śpiącego malucha. Fotelik wykonany jest z wysokogatunkowych materiałów, bezpiecznych dla dziecka klasy Premium.

19 thoughts on “Jak dobrać odpowiedni fotelik samochodowy ?

  1. Ja odpowiedniego fotelika dla mojej pierwszej pociechy szukałam miesiącami, a i tak nic ciekawego nie znalazłam… Dobrze, że teraz można znaleźć na prawdę bezpieczne i przyzwoite foteliki.

  2. Zgadzam się poprzedniczkami wybór odpowiedniego fotelika to bardzo ważna spraw. Każdy chce, żeby jego pociecha jeździła bezpiecznie i wygonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.