Co powinno znaleźć się w modnej kuchni w 2018 roku?

0
kuchnia

Polskie kuchnie zmieniały swój wygląd przez dziesięciolecia. Dziś duży nacisk kładzie się na nie już na etapie projektu mieszkania czy domu. Współczesne kuchnie stają się bardziej otwarte i przestronne. Dawne narożniki zastępowane są przez proste stoły z kompletem krzeseł. Czego jeszcze nie może zabraknąć we współczesnej kuchni?

Nowoczesne sprzęty AGD do kuchni. W jaki sposób ułatwiają codzienne funkcjonowanie?

Do dzisiejszych kuchni dumnie wkroczyła nowoczesna technologia. Inteligentne urządzenia będą odciążać domowników od nieprzyjemnych obowiązków domowych i czynić ich życie prostszymi. Eleganckie kuchnie stają się bardziej intuicyjne i odpowiadają na rosnące potrzeby Polaków. Innowacyjne lodówki potrafią ostrzegać, gdy produkty spożywcze są na wyczerpaniu, a ekspres do kawy jest tak zaprogramowany, aby przygotować kawę zaraz po naszym przebudzeniu.

Inteligentne rozwiązania w nowoczesnych kuchniach

Nie tylko zabudowa AGD i nowoczesne oświetlenie, ale również sprzęt taki jak radio do kuchni czy telewizor potrafią podnieść funkcjonalność i prestiż pomieszczenia. Dlaczego by nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i nie posłuchać radia podczas przygotowywania obiadu dla całej rodziny? Wybierając radio do nowoczesnej kuchni, zdecydowanie warto postawić na takie, które nie będzie zaburzać estetyki całego wnętrza. Stare radioodtwarzacze przeszły do lamusa. Teraz prym wiodą białe i nowoczesne radia wbudowane w ścianę, które nie zbierają kurzu, na przykład takie jak te dostępne w sklepie http://eissound.pl.

Prym bieli i drewna

W minimalistycznych kuchniach na plan pierwszy wysuwa się modna w tym sezonie biel. Blaty i fronty szafek kuchennych są wykończone na wysoki połysk. Uzupełniają je blaty w naturalnym odcieniu drewna. Wdzięku kuchniom dodają dopracowane w każdym detalu panele elektroniczne sprzętu kuchennego – piekarników, mikrofalówek i okapów. Dwudrzwiowe lodówki stają się bardziej intuicyjne w obsłudze i zaskakują wielością funkcji. W nowoczesnych kuchniach równie często pojawia się modna szarość. Może ona przybrać postać szafek kuchennych lub fragmentów ścian. W charakterze detali pojawiają się akcenty głębokiej czerni, które dodają kuchniom wyrafinowania.

Pozostając przy dodatkach, w modnych kuchniach w 2018 roku pojawią się elementy złota i szczotkowanej miedzi. Bardzo modnym materiałem, oprócz betonu architektonicznego, będzie również dostojny marmur, w postaci np. eleganckiego blatu. W roli funkcjonalnej przestrzeni wciąż będą pojawiać się praktyczne wyspy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.