Centrum Kongresowe ICE Kraków

0
centrum kongresowe

Pragniesz zorganizować event, który będzie na językach wszystkich na długo po jego zakończeniu? Szukasz obiektu, który pomieści co najmniej kilkaset gości? Chcesz by kompleks był wielofunkcyjny i nowoczesny? Centrum kongresowe w Krakowie to to, czego szukasz. Jest to niepowtarzalne miejsce, w którym z powodzeniem odbywają się najważniejsze wydarzenia o rozmaitej tematyce, spotkania biznesowe i szkolenia, a także imprezy na najwyższym poziomie.

Ogromne możliwości organizacyjne

Każdy ma świadomość, że sukces zaczyna się od spotkań. Na różnego rodzaju eventach spotkać można osobistości, z którymi nasze losy splotą się na długie lata. Centrum Kongresowe ICE Kraków to wielofunkcyjny obiekt, zlokalizowany nad Wisłą, nieopodal Ronda Grunwaldzkiego w Krakowie. Dysponuje on trzema głównymi salami: Audytoryjną, Teatralną oraz Kameralną, które są w stanie pomieścić odpowiednio 2000, 600 i 300 gości.

Jakie spotkania można zorganizować we wspomnianym centrum konferencyjnym? Targi na 9 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, kongresy o światowym prestiżu, konferencje w międzynarodowym gronie, a także konwenty trwające nawet kilkadziesiąt godzin bez przerwy. Z powodzeniem odbywają się tam również eventy na najwyższym poziomie, bankiety do 4000 gości, czy festiwale z muzyką na żywo, kulinarnymi popisami i występami mistrzów. Nie można zapomnieć również o sporej ilości widowisk tanecznych, teatralnych i akrobatycznych oraz pokazach mody, czy sportów ekstremalnych na terenie zewnętrznym.

Informacje praktyczne

EXPO Kraków posiada parking zlokalizowany na jego terenie, dysponujący ponad 700 miejscami dla samochodów osobowych, więc nie ma obaw, że zaproszeni na spotkanie goście nie będą mieli gdzie zaparkować swoich pojazdów. W bliskiej okolicy obiektu znajduje się centrum handlowe, stacja paliw oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Warto wspomnieć też o sporej ilości udogodnień, jakie zostały tam zastosowane. Mowa tutaj przede wszystkim ułatwieniach dla osób niepełnosprawnych czy punkcie dla matek z dziećmi. W obiekcie znajduje się również profesjonalnie wyposażony punkt medyczny. Nie można zapomnieć o pięknych widokach, jakie rozpościerają się na zewnątrz budynku. Po zakończonym spotkaniu można wybrać się na spacer wzdłuż Wisły z widokiem na Wawel. Jest to ogromna atrakcja szczególnie dla osób nie mieszkających na co dzień w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.