Jak zaoszczędzić na brandingu, zamawiając wszystko w jednym miejscu

0
branding

W gruncie rzeczy każda płaska powierzchnia nadaje się dziś do tego, by umieścić na niej elementy brandingowe lub reklamowe, bez których żadna nowoczesna firma nie może się obejść. Logo, logotyp, slogan, a nawet kolorowe pasma nawiązujące do firmowych barw mogą, a nierzadko także powinny zdobić wszystko to, co widzi klient, kontrahent lub partner.

Elementy te powinny kojarzyć się z firmą lub marką, zapadać w pamięć i wywoływać dobre wrażenia, pozytywne skojarzenia. Dlatego niezmiernie ważne jest powierzenie identyfikacji wizualnej fachowcom, którzy zaprojektują i wykonają odpowiednie grafiki. Mogą oni od razu zaprojektować najrozmaitsze elementy wykorzystujące raz stworzoną symbolikę, np. papier firmowy, koperty czy wizytówki.

Mogą też stworzyć najrozmaitsze gadżety reklamowe: podkłady na biurko, kalendarze, teczki ofertowe, notesy, torby reklamowe, zaproszenia, kartki okolicznościowe, pocztówki, bilety, pieczątki, a nawet zapaski kelnerskie czy zawieszki na drzwi hotelowych pokoi. Jeśli przy tym w ramach jednej firmy działa studio graficzne i uniwersalna drukarnia, można zminimalizować koszty i powierzyć całość prac jednemu wykonawcy. Takie możliwości stwarza drukarnia internetowa Diamond Druk, dostępna pod adresem https://www.diamond-druk.pl.

Firma ta działała przez lata w branży reklamowej, nabierając niezbędnych umiejętności i doświadczenia niezbędnego do obsługi nawet najbardziej wymagających klientów. Z czasem zrodził się pomysł, by do projektowania dodać produkcję – i tak powstała nowoczesna drukarnia, która jest w stanie wyprodukować wszystko od wizytówki do wielkiego banera reklamowego. Można tu skorzystać z kreatora graficznego albo powierzyć projektowanie firmowym specjalistom, by w końcu zamówić gotowe do wykorzystania materiały reklamowe. Projekty graficzne są tu oferowane w bardzo korzystnych cenach, bo już od pięćdziesięciu złotych.

Na internetowej stronie drukarni można założyć sobie konto, które ułatwi korzystanie z jej usług w przyszłości. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem. Warunkiem założenia konta w tej drukarni jest prowadzenie działalności gospodarczej i posiadanie numeru NIP.

Firma przyjmuje też zamówienia na produkty niestandardowe, więc choć jej stała oferta jest bogata, można śmiało puścić wodze fantazji i wyobraźni, bo nawet zupełnie niezwykła wizja może się tu stać realna i służyć potem budowaniu świadomości marki u każdego, kto się z nią zetknie. Jeśli jest szczątkowa, niekompletna – firmowi graficy chętnie pomogą ją urzeczywistnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.